- Sanocka Halowa Liga Piłki Nożnej | SHLPN | FUTSAL | Halówka Sanok - http://shlpn.esanok.pl -

XVI kolejka Shlpn

Posted By On 16/02/2007 @ 22:50 In Bez kategorii | No Comments

SANOK. Już w pierwszym meczu szesnastej kolejki Shlpn doszło do małej niespodzianki, którą była następna strata tym razem dwu punktów  lidera rozgrywek Kings Hornu z ekipą Słodkiego domku. W tym bardzo zaciętym pojedynku dwu dobrze znających się z parkietu zespołów,  lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Leska. Jak przyznali sami Kingsi -  Słodki domek powinien w tym meczu zgarnąć całą pulę.

Na szczęście dla „Królów”,  Leszczanie pomimo gry w praktycznie najmocniejszym składzie (z powracającym do zdrowia Gołdą) tylko raz potrafili znaleźć sposób na pokonanie  bardzo dobrze dysponowanego w tym dniu Abrama , a że jednocześnie nie ustrzegli się też jednego błędu w obronie (co wykorzystał Piotrowski), to też pojedynek zakończył się podziałem punktów.

W następnym meczu ekipa sanockich policjantów znowu zeszła z parkietu pokonana, pomimo prowadzenia przez cały mecz równorzędnej walki z przedstawicielami sanockiego starostwa. W pierwszej połowie spotkania policjanci  osiągnęli nawet przewagę, ale nie potrafili jej udokumentować strzeleniem bramek i na przerwę zespoły schodziły remisując dwa do dwu. Po zmianie stron „Magistrat” dosyć mocno podkręcił tempo gry co spowodowało, że gra stała się bardziej otwarta   i snajperzy obu drużyn częściej mieli  możliwość zagrozić bramkarzom, a że lepiej celowniki mieli ustawieni zawodnicy magistratu to oni sięgneli po trzy punkty i dzięki temu wyprzedzili w tabeli swoich przeciwników z parkietu.

Najbardziej jednostronne widowisko tej kolejki to był pojedynek trzeciej drużyny w tabeli „Rtv Agd Media” z czerwoną latarnia rozgrywek „Wirem”. Medialni ze spokojem i opanowaniem prowadzili to spotkanie, co spowodowało że pierwsza część meczu była w sumie mało ciekawa i nic w niej się nie wydarzyło. Natomiast druga część spotkania przyniosła nieoczekiwane ożywienie w szeregach obu zespołów, co natychmiast poskutkowało gradem bramek. Z piętnastu strzelonych w całym meczu, aż jedenaście strzelonych zostało w drugiej połowie, w której to „Media” wręcz znokautowały „Wir”.
Dzięki temu zwycięstwu, i jednoczesnym wpadkom lidera i wicelidera „Rtv Agd Media” mają już tylko jeden punkt straty do „Football Clubu” i trzy punkty do „Kingsów”.
Największa niespodzianka tej kolejki była porażka pogromców „Kingsów” czyli „Football Clubu” z rewelacją rundy rewanżowej ekipą „Harnasia Błonie” , która w tej rundzie rozgrywek wygrała  już piąty z sześciu rozegranych meczów i staje się jednym z pewniejszych kandydatów do gry o  główne trofeum. Początek spotkania jednak należał do „Football Clubu”, który w pierwszej połowie miał dużo więcej z gry i kontrolował przebieg meczu, ale z trafieniem do bramki pomimo przewagi mieli spore kłopoty dlatego na przerwę schodzili prowadząc tylko dwa do jednego. Po przerwie „Football Club” szybko strzelił trzecia bramkę i wydawało się że będzie to początek końca „Harnasi”. Tymczasem sprawy przyjęły nieoczekiwanie inny obrót. „Harnasie” jakby ocknęli się z letargu i zaczęli grac wręcz koncertowo, „Football Club” stracił całą werwę z jaką grał do tej pory i do tego stopnia  zagubił się na parkiecie, że emocje zaczęły brać górę nad rozsądkiem, czego konsekwencją była czerwona kartka. Większe opanowanie i spokój z jakim zagrał „Harnaś”  pozwoliło im na zdobycie w drugiej części meczu pięciu bramek przy stracie tylko dwu i na zgarnięcie trzech punktów.

Kings Horn  – Słodki domek 1 -  1 (0 – 1)
Bramki:
Kings Horn: Piotrowski
Słodki Domek: Zięba

Magistrat  -  Policja 5 – 3  (2 – 2)
Bramki:
Magistrat: 2 Gomułka, 1 Zagórda, Rychlicki, Markowski
Policja: 1 Wojtowicz, Haduch, Demko

Rtv Agd Media -  Wir   11 – 4   (3  – 1)
Bramki:
Rtv Agd Media: 4 Świder, 3 Piotrowski, 2 Biskup, 1 Szczerkowski, Ryniak
Wir: 1 Ziemiański, Zaleski, Haduch, Tabisz

Harnaś błonie -  Football Club    6-  4 (1- 2)
Bramki:
Harnaś: 2 Gaworecki, Folta, 1 Bukowski, Hodyr
Football Club: Żuchowski, Węgrzyn
czerwona kartka: Długosz (Football Club)
żółta kartka: Hodyr (Harnaś)


Article printed from Sanocka Halowa Liga Piłki Nożnej | SHLPN | FUTSAL | Halówka Sanok: http://shlpn.esanok.pl

URL to article: http://shlpn.esanok.pl/2007/02/xvi-kolejka-shlpn.html

© 2008 SHLPN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenia informatyczne Netari.pl